Národ a Spravodlivosť: Projekt multikulturalizmu zlyhal na plnej čiare!

Rate this item
(2 votes)

Strana Národ a Spravodlivosť – naša strana s presvedčením tvrdí, že projekt multikulturalizmu zlyhal na plnej čiare. Ukážkovým dôkazom toho sú teroristické útoky vo Francúzsku, či nedávne udalosti z Nemecka.

 

„Nemeckí občania, najmä ženy, oprávnene žijú v strachu po nedávnych udalostiach, ktoré sa stali na Silvestra. Pritom kompetentné orgány uviedli, že nemeckí občania si nemajú spájať migráciu s útokmi na ženy“ uviedla Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť – naša strana. NaS – ns je toho názoru, že situáciu treba riešiť a nestrkať hlavu do piesku pred problémom.

„Nálada občanov členských krajín EÚ je taká, že nesúhlasia s tým, aby do Európy prichádzalo viac utečencov. Európski lídri by mali predovšetkým počúvať hlas ľudu, ktorí ich volil“ dodáva Anna Belousovová. Situácia sa stupňuje z mesiaca na mesiac. Pred dvoma rokmi by zrejme nikoho nenapadlo, aká môže byť situácia vážna. Európski lídri sa však nemôžu tváriť, že sa nič nedeje. „Je najvyšší čas, aby sa zvážilo uzatvorenie hraníc Európskej únie a chránili sa predovšetkým jej občania“ uzatvára Anna Belousovová.