Z predsedníctva strany NaS - ns

Rate this item
(1 Vote)

Dnes (6.3. 2014) sa konalo predsedníctvo strany Národ a Spravodlivosť - naša strana. Na predsedníctve sa zúčastnila predsedníčka strany NaS - ns Anna Belousovová, podpredseda strany NaS Rudolf Pučík a ďalší členovia predsedníctva.
Na predsedníctve sa preberala aktuálna politická situácia či už na Slovensku alebo mimo hraníc SR. Strana rozobrala aj situáciu na Ukrajine, ktorú bude podrobne sledovať.
Predsedníctvo NaS - ns nesúhlasí so stanoviskom Ministerstva zahraničných vecí SR, ktoré považuje za prejav nesvojprávnej politiky a poklonkovanie sa USA a EÚ a vyjadrenie nezdôvodneného tvrdo protiruského postoja!
NaS - ns zastáva stanovisko, že tragické udalosti na Ukrajine sú dielom USA a EÚ. Slovenská republika by sa mala tvrdo dištancovať od podpory fašistov a teroristov, ktorí majú dnes moc v rukách na Ukrajine. Vláda SR by sa mala po zverejnení informácii o tom, že niektorí členovia súčasnej nelegitímnej vlády Ukrajiny najali snajperov, ktorí strieľali do protestujúcich ľudí v uliciach, ospravedlniť Rusku a požadovať, aby boli páchatelia týchto ohavných trestných činov postavení pred súd!