Migranti nebudú rešpektovať naše právo a kultúru

Rate this item
(1 Vote)

Strana Národ a Spravodlivosť – naša odmieta prijímanie migrantov na základe kvót, ktoré vyšli z Európskej únie. Tieto kvóty strana považuje za diktát Bruselu proti vôli občanov jednotlivých členských štátov.

 

Strana Národ a Spravodlivosť – naša strana chce zdôrazniť, že prijímaním migrantov sa nerieši žiadny problém, práveže naopak, všetky problémy sa prehlbujú. Ak budeme prijímať utečencov a na ich prevoze budú zarábať organizované zločinecké skupiny, tak ich budeme nepriamo podporovať. „Netreba však zabúdať, že migranti žijú v inom právnom poriadku, sú vychovaní v inej kultúre a náš právny poriadok nebudú jednoducho akceptovať a kultúru tiež“, uvádza Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť – naša strana.

 

„Vidíme, čo migranti robia v Taliansku, Anglicku, Francúzsku a my sa chceme opäť spáliť na niečom, čo nás už v minulosti spálilo? Brusel nemôže ohrozovať občanov Európskej únie politikou, ktorú občania odmietajú“ uzatvára Anna Belousovová. O tom, koho si pozveme domov ako hosťa nemá právo rozhodovať nikto iný okrem nás.